Jeugd Rijnmondband

In de wereld van jeugdkorpsen is de Jeugd Rijnmondband zeker geen onbekende.

De JRB is een graag geziene gast op taptoes, festivals en andere gelegenheden, getuige de gemiddeld 25 optredens per jaar. Hiertoe behoren ook de gezamenlijke optredens met de senioren. Het korps bestaat uit 17 jongens en meisjes in de leeftijd van 8 tot en met 16 jaar. Kwaliteit en discipline staan bij de JRB hoog in het vaandel, vandaar dat naast de wekelijkse repetities door de vakinstructeurs Ferdi Seelbach (blazers) en Dennis Smits (slagwerk), een gang naar de muziekschool onvermijdelijk is.

“New on Stage” heet de nieuwe show van de JRB met nummers uit diverse bekende musicals, zoals onder andere Mary Poppins, We will rock you, Joseph en Soldaat van Oranje. “New” ook is de uitvoering ervan met aandacht voor zang en dans. Onder leiding van Rosanne Muizer heeft de showinstructie na de succesvolle show “Music for Fun”, goed voor o.a. een 1e plaats in 2010 tijdens de Nationale Taptoe Jeugd Show Manifestatie in een uitverkocht Sportpaleis Ahoy, nu een kompleet andere show neergezet. En dat ook deze “New on Stage” succesvol is blijkt wel uit het resultaat dat met deze show werd behaald tijdens het KNFM concours in Schiedam, waar de uitvoering werd beloond met maar liefst 90,65 punten, een eerste prijs met onderscheiding Hoewel bijna 75 jaar oud, blijkt de Jeugd Rijnmondband nog steeds in staat vernieuwend te zijn met deze nieuwste show. 

Wil je meer informatie over de Jeugd Rijnmondband? Stuur een e-mail naar Rob de Ridder:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Deel dit artikel met je vrienden!